سیاسی

بنگاه های اقتصادی هرمزگان باید ملزم به ایفا مسئولیت های اجتماعی شان شوندایسنا/هرمزگان نماینده مردم حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با بیان اینکه صنایع، پالایشگاه‌ها و مناطق آزاد در هرمزگان باید تحت‌فشار قرار بگیرند تا مسئولیت‌های اجتماعی خود را به‌درستی ایفا کنند و در این زمینه نباید منتی بر سر مردم هرمزگان گذاشته شود.

احمد مرادی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، افزود: نباید مسئولان تنها به انتظار اعتبارات دولتی چشم بدوزند بلکه باید از اتاق خود بیرون رفته و برای به دست آوردن اعتبارات ملی و استانی و کمک خیرین تلاش کنند.

وی با بیان اینکه صنایع، پالایشگاه‌ها و مناطق آزاد در هرمزگان باید تحت‌فشار قرار بگیرند تا مسئولیت‌های اجتماعی خود را به‌درستی ایفا کنند و در این زمینه نباید منتی بر سر مردم هرمزگان گذاشته شود، تصریح کرد: اینکه در چهار سال گذشته مناطق آزاد قشم و کیش یک متر هم مدرسه‌سازی نکرده‌اند جای تأسف دارد و عجیب است که به این حوزه ورودی نداشته‌اند.

مرادی با اشاره به اینکه هرکاری برای مدرسه ساختن صورت بگیرد، لطف و عنایت پروردگار بوده و خواهد بود، خاطرنشان کرد: حق مردم هرمزگان بیشتر از این‌هاست و باید مسئولان در این زمینه تلاش بیشتری کنند.

وی با بیان اینکه اگر حق هرمزگان از مازاد درآمدهای مالیاتی پرداخت می‌شد امروز شاهد وجود این تعداد مدارس تخریبی و ترس و دلهره در بین خانواده‌ها نبودیم، اظهار کرد: امروز نباید هرمزگان نه یک مدرسه تخریبی و نه بیمارستان‌های بی‌سروسامان داشته باشد.

نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت با اشاره به اینکه همه در این زمینه مقصریم و باید اندکی در عملکرد خود درنگ کنیم، اضافه کرد: باید ازاین‌پس از حاشیه روی جلوگیری کرده و خود را از حاشیه به متن بیاوریم و این جای تأسف دارد بسیاری از مسئولان استانی در حاشیه قرار دارند تا متن!

انتهای پیام  

منبع:خبرگزاری:ایسناs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا