استانی

بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال برای شهرستان بروجن تصویب شدفتاح کرمی در گفت و گو با مهر بیان کرد: از این مبلغ ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ال به‌منظور تکمیل جاده شهرکرد به بروجن به به خوزستان و راه ارتباطی گنن به بلداجی اختصاص داده شد.

وی افزود: همچنین ۵ هزار میلیارد ریال به‌منظور اجرای طرح راه‌آهن چهارمحال و بختیاری در حوزه شهرستان بروجن، ۳۳۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های قابل ارائه و مصوب در پارک علم و فناوری، ۸۰ برای تکمیل و بهره‌برداری از پزشکی‌قانونی و ۳۲۰ میلیارد ریال برای طرح‌های ی در شهرستان بروجن اختصاص داده شد.

کرمی تصریح کرد: در این سفر ۲ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال برای توسعه کشت‌های خانه‌ای، یک‌هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال برای تقویت زیرساخت‌های شهرک‌ها و ناحیه‌های صنعتی و یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای بهسازی شبکه‌های فشار ضعیف و متوسط اختصاص یافت.

وی یادآور شد: در سفر رئیس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری ۵۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع‌های گردشگری و ۸۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل آقبلاغ و ۱۶۰ میلیارد ریال برای ارتقای شاخص‌های ورزشی شهرستان بروجن اختصاص پیدا کرد.

کرمی تأکید کرد: ابلاغ و هزینه‌کرد این و تسریع در روند تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌تمام شهرستان بروجن وضعیت اشتغال‌زایی، اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، ی، ورزشی، تولیدی، صنعتی و سایر حوزه‌های توسعه‌ای این شهرستان را متحول می‌کند.‌منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا