شهریمنتخب سردبیر

تاکید بر اولویت کمیسیونهای تخصصی شورا در بودجه سال ۹۹ شهر تهرانبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، سید حسن رسولی در جلسه امروز شورای شهر تهران در بررسی کلیات طرح “سیاست های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران” در مخالفت با پیشنهاد استرداد طرح به کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، اظهار کرد: با توجه به اینکه لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران باید دی ماه به شورای شهر ارسال شود از این رو در بررسی این طرح محدودیت زمانی داریم.

وی با بیان اینکه طرح “سیاست های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران” به صورت دو فوریت در آبان ماه در صحن شورا مطرح شد که در نهایت به یک فوریت تبدیل شد، تاکید کرد: دربند ۹ بخش جهت گیری، سیاست ها و اولویت بودجه به اولویت های تعیین شده کمیسیونهای تخصصی شورا در هر ماموریت تاکید شده است. این فرصت برای اعضای شورای شهر تهران وجود دارد که در بررسی بندهای سیاست های اجرایی تدوین لایحه بودجه، موارد مورد نظرشان را مطرح کنند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین درباره پیشنهادی اضافه شدن واژه “توسعه گردشگری” به بند ۶ مسایل کلیدی شهر طرح مذکور، اظهار کرد: با این پیشنهاد موافق هستم اما بر این نکته نیز تاکید دارم که شهرداری نباید خود را جایگزین دولت کند بلکه باید کمک کننده زیرساخت های گردشگری باشد.

رسولی همچنین درباره حذف بند یک بخش هزینه ای طرح مذکور که درباره به کارگیری نیروی انسانی و تبدیل وضعیت استخدامی در شهرداری است، گفت: مطابق این بند، شهرداری تهران از به کارگیری نیروی انسانی منع نشده، بلکه تاکید شده است به کارگیری نیروی انسانی، تبدیل وضعیت استخدامی تحت هر عنوانی در شهرداری تهران باید با رعایت ماده ۵۴ قانون شهرداری ها و تصویب شورای اسلامی شهر تهران باشد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا