شهریمنتخب سردبیر

تدوین بانک جامع ماشین آلات استان تهران برای استفاده در زمان بحرانبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، منصور درجاتی، پیش از ظهر دوشنبه در ششمین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران که با حضور محمد تقی زاده با دستور جلسه گزارش مدیران از حوزه مسئولیت برگزار شد طی سخنانی از بهره برداری از ساختمان مدیریت بحران استانداری تهران ظرف دو هفته آینده خبر داد و اظهار داشت: ساختمان جدید مدیریت بحران استانداری واقع در انتهای بزرگراه بابایی با رفع مشکلات زیربنایی از اول دی ماه سال‌جاری به بهره برداری می رسد.

سرپرست اداره کل بحران استانداری تهران گفت: بانک جامعی از ماشین آلات دولتی و بخش خصوصی موجود در شهرستان های استان تدوین شده که در هنگام بحران استفاده کنیم.

درجاتی در ادامه بیان داشت: در شهرستان های پردیس، قرچک، بهارستان و قدس تاکنون جمعیت هلال احمر مستقر نبود و در شهرستان قرچک با کمک خیرین ساختمانی در اختیار جمعیت هلال احمر قرار گرفت.

وی افزود: در شهرستان پردیس با عدم امکان جانمایی در پردیس در شهر بومهن ساختمان اداری هلال احمر آماده شد و در شهرستان قدس نیز یکی از ساختمان های متعلق به اداره کل راه و شهرسازی برای استقرار جمعیت هلال احمر این شهرستان جانمایی شده است.

درجاتی عنوان داشت: امیدواریم با استقرار و جانمایی جمعیت های هلال احمر در مواقع بحران بتوانیم خدمت رضایت بخشی را به مردم داشته باشیم.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا