شهریمنتخب سردبیر

تدوین ضوابط مشوق‌های بازآفرینی و نوسازی در شهر قدسبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، محمد تقی زاده ظهر چهارشنبه در جلسه کمیسون ماده ۵ استان تهران طی سخنانی از تدوین ضوابط مشوق‌های طرح بازآفرینی  بافت‌های فرسوده شهر قدس خبر داد.

تقی‌زاده در تشریح مصوبات کمیسیون ماده ۵ استان تهران گفت: در جلسه امروز طرح بازآفرینی و بررسی ضوابط نوسازی بافت‌های فرسوده در شهرقدس مورد بحث و بررسی قرار گرفت تا ضوابط تشویقی تراکم و سطح اشغال در این شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گیرد تا به این ترتیب این موارد تشویقی محرک توسعه نوسازی بافت‌های فرسوده در شهرستان قدس باشد.

وی بیان داشت: یکی دیگر از دستورکارهای کمیسیون ماده ۵ استان تهران تدقیق ۳۴۰ هکتار از زمین‌های شهرستان قدس بود که به عنوان پروژه‌های محرک توسعه شهری به کار گرفته شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در تشریح دیگر مصوبات جلسه کمیسیون ماده ۵ استان تهران اظهار داشت: پرونده‌های موردی در خصوص شهرهای گلستان و فیروزکوه نیز مورد بحث و بررسی و تصمیم‌گیری اعضای کمیسیون ماده ۵ قرار گرفت. در این جلسه سه پرونده از شهر گلستان و چهار پرونده از فیروزکوه مورد بررسی قرار گرفت.
 

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا