ورزشی

ترکیب تیم را استراماچونی چید/ مشکلات حل شود آندره دوشنبه می‌آیدبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، وریا غفوری پس از پیروزی چهار بر یک تیم فوتبال استقلال برابر شاهین بوشهر در نشست خبری شرکت کرد و گفت: از بازیکنان باغیرت استقلال تشکر می کنم که از نظر ذهنی خود را برای این بازی اماده کردند و به یک برد خوب دست پیدا کردند.

وی در مورد ویدئو منتشر شده از سوی استراماچونی گفت: ایشان در این چند روز حرف های متناقض شنیدند. صحبتی که من با باشگاه داشتم قرار شده که مشکل استراماچونی روز دوشنبه حل شود و اگر این حرف ها درست باشد ایشان دوشنبه به تهران باز خواهد گشت. 

غفوری در مورد انتخاب ترکیب تیم نیز گفت: در دو بازی اخیر ترکیب تیم را خود آقای استراماچونی انتخاب کردند. امروز هم ترکیب را خود ایشان انتخاب کردند و در طول بازی هم نکات لازم را مطرح کردند.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال ادامه داد: امیدواریم حرف هایی که به ما زده شده و وعده هایی که داده شده عملی شود و تکلیف مدیرعامل و سرمربی تیم مشخص شود. اولین بار در دنیا است که یک تیم سرمربی و مدیرعامل و سرپرست را از دست می دهد.امیدوارم مشکلات بازیکنان هم حل شود. 

وریا غفوری در مورد اینکه تعویض های دیدار برابر شاهین را چه کسی انجام داد، گفت: ما در این دیدار برابر تعویض ها و ترکیب تیم از آقای استراماچونی کمک گرفتیم. 

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا