ورزشی

تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر اروگوئه در نیمه اولبه گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام جهانی آماده می‌کند، شامگاه امروز در نخستین دیدار تدارکاتی خود که در اردوی اتریش برگزار شد به مصاف رفت که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه «ان وی» شهر سنت بولتن برگزار شد تیم ملی ایران با ترکیب رضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، صادق ی، سید ابوالفضل جلالی، ، حاج‌صفی، سامان قدوس، ، و سردار آزمون به میدان رفت.

شاگردان که نخستین تجربه خود بعد از بازگشت این سرمربی را پشت سر می‌گذاشتند در نیمه اول متوسطی داشتند و در اکثر دقایق بازی به دنبال بسته نگه داشتن دروازه خود بودند.

اروگوئه که بازیکنان مطرح خود از جمله سوارز و والورده را هم در ترکیب داشت بخش عمده زمان نیمه اول را در اختیار داشت و حملاتی را هم روی دروازه ایران پی ریزی کرد اما دفاع خوب ملی پوشان کشورمان اجازه نداد دروازه بیرانوند تهدید شود.

در مقابل تیم ملی ایران هم در چند موقعیت خود را تا محوطه جریمه حریف رساند اما نتوانست دروازه حریف خود را با خطر جدی مواجه کند تا نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا