ورزشی

تساوی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در نیمه اولبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵ امروز در هفته شانزدهم رقابت لیگ برتر فوتبال میهمان پارس جنوبی جم بود تا شاگردان گابریل کالدرون برای کسب چهارمین پیروزی متوالی خود به مصاف تیمی بروند که با توجه به استعفای فراز کمالوند روی نیمکت سرمربی نداشت.

کالدرون که در این بازی بار دیگر ترکیب متفاوت را نسبت به گذشته وارد زمین کرد ترجیح داد رادشوویچ را درون دروازه پرسپولیس نگه دارد تا علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی برای دومین بازی متوالی طعم نیمکت نشینی را بچشد. همچنین سید جلال حسینی هم در کنار بیرانوند نشست تا کنعانی زادگان بار دیگر در قلب خط دفاع کنار خلیل زاده بایستد.

همچنین کالدرون شگفتی خود را در خط حمله رقم زد. جاییکه علی علیپور از حمع یازده مرد اصلی کنار گذاشته شد تا مهدی عبدی زننده گل پیروزی بخش سرخ ها در دربی پایتخت فرصت بازی کردن پیدا کند.

سرخپوشان پایتخت در نیمه اول بارها دروازه میزبان خود را مورد حملات پردامنه قرار داند اما عملکرد قابل قبول فرناندو دخسوس مانع از گلزنی پرسپولیس شد.

مهم ترین موقعیت این بازی را محمدحسیین کنعانی زادگان با ضربه سر و روی ارسال کرنر ایجاد کرد که دخسوس به خوبی ان را دفع کرد تا دو تیم در پایان نیمه نخست به تساوی بدون گل برسند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا