تهرانشهریمنتخب سردبیر

تسریع در ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب قرچک ضروری استبه گزارش خبرگزاری همسونیوز بهمن خطیبی صبح پنج شنبه در جلسه بررسی مشکلات شهرستان قرچک که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران اظهار داشت: فاضلاب سرازیر شده از سمت تهران و ری به سمت دشت ورامین، سلامت آب و خاک این منطقه را به مخاطره انداخته به همین دلیل ضرورت دارد با تخصیص اعتبارات، احداث تصفیه‌خانه فاضلاب سرعت گیرد.

خطیبی با بیان اینکه همه مسئولان باید کمک کنند پیشرفت روزافزون شهرک صنعتی قرچک حفظ شده و مشکلات سرمایه‌گذاری در آن به حداقل برسد گفت: قرچک نیازمند افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی است، اقدامات خوبی برای بهبود خدمات‌رسانی در بیمارستان شهید ستاری در حال انجام بوده اما تخت‌های بیمارستانی باید افزایش یابد.

راه آهن باید پروژه‌های تقاطع محمدآباد و داودآباد قرچک را به درستی انجام دهد

محسن خرمی شریف، شهردار قرچک نیز در این جلسه گفت: با توافق صورت گرفته پروژه‌ها در حال انجام است و پروژه‌ها بر اساس توافق دو طرفه انجام می‌شود.

وی گفت: زمین‌هایی که برای احداث ایستگاه مترو اختصاص داده شده بود به شهرداری بازگردانده شده تا با استفاده از ارزش افزوده اقدام به تأسیس مجتمع تجاری و ایستگاه راه آهن خواهیم کرد.

شهردار قرچک در پایان بیان داشت: هدف خدمت گذاری به مردم است و راه آهن جمهوری اسلامی ایران نیز باید پروژه‌های تقاطع محمدآباد و داودآباد را به درستی انجام دهد تا مردم بتوانند هر چه سریع‌تر این پروژه‌ها که مدت زمان زیادی بر روی زمین مانده استفاده کنند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا