اجتماعی

تصادف مرگبار پژو ۴۰۵ در بزرگراه بابایی/ کیسه‌هوا باز نشدمعاون آموزش و فرهنگ ترافیک نمایی و رانندگی بزرگ از مرگ راننده سوا پژو ۴۰۵ در پی برخورد با گاردریل خبر داد.

سرهنگ علی همه‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا دراین باره گفت: روز گذشته یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ درحال حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی بود که ناگهان در مقابل امام حسین (ع) با گاردریل رفیوژ میانی بزرگراه برخورد کرده و پس از شکستن دو شاخه گاردریل به سمت راست منحرف و واژگون شد.

وی با بیان اینکه درپی این حادثه راننده دچار آسیب دیدگی شدید شد که پس از حضور عوامل امدادی در محل مشخص شد در دم و به دلیل شدت آسیب وارده جان خود را از دست داده است، اظهارکرد: همچنین بررسی‌ها نشان داد که در این حادثه کیسه‌های هوای سواری پژو ۴۰۵ باز نشده است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: بررسی کارشن پلیس راهور نشان داد که تخطی از سرعت مجاز باعث وقوع این حادثه شده است.

در ه زمینه بخوانید: سازان از مردم عذرخواهی کنند

وی در همین راستا نیز به رانندگان توصیه کرد که در هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه داشته باشند و با سرعت مطمئنه در سطح معابر بزرگراهی کنند.

پیش از این سردار سیدکمال هادیانفر، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشورمان از بشدن کیسه هوای برخی از خودروهای تولید داخل در به شدت انتقاد کرده بود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا