استانی

تعداد معدودی در اردبیل دستگیر شدندبه گزارش خبرنگار مهر، ت‌الاسلام حسین کثیرلو ظهر جمعه در راهپیمایی محکومیت حوادث اخیر در کشور، در ارل اظهار کرد: ما کمترین ناآرامی‌ها را در استان اردبیل شاهد بودیم و با هماهنگی نیروهای نظامی، انتظامی و دستگاه قضا سعی شد تا آرامش در شهرهای مختلف استان اردبیل برقرار باشد.

وی تصریح کرد: طی چند روز اخیر هر چند عده‌ای سعی کردند تا با تحریک شبکه‌های معاند در مناطق مختلف استان به ویژه شهر اردبیل ناآرامی و برخی خسارات را در به وجود آورند اما با ورود به موقع سعی شد تا جلوی این حوادث گرفته شود و در این رابطه تعدادی از اغتشاش‌گران دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: همچنان به جوانان و نوجوانان که به صورت ناآگاهانه در تجمعات شرکت می‌کنند، توصیه می‌کنیم تا آگاهی و یاری خود را حفظ کنند و در چرخه حرکت دشمن بازی نکنند و سعی و تلاششان بر حفظ آرامش بی در جامعه باشد.

حجت‌الاسلام کثیرلو افزود: خسارت‌های وارده به مبلمان شهری و برخی اماکن در حال بررسی دقیق است و قطعاً مان امر در این زمینه تدبیر خواهند کرد ولی راهپیمایی امروز نمازگزاران اردبیلی و مردم مؤمن شهر اردبیل قطعاً خط پایان و بطلانی بر حوادث اخیر خواهد بود تا بیش از گذشته آرامش و را در استان شاهد باشیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل خاطرنشان کرد: استان اردبیل از استان‌های امن و کم حاشیه کشور است و در حوادث اخیر نیز ثابت شد که مردم مؤمن و اردبیل کمترین ناآرامی‌ها را شاهد بودند و قطعاً توصیه ما به خانواده‌ها مراقبت بیشتر از شان در حوادث اخیر است.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا