تهرانشهریمنتخب سردبیر

تمدید بهره مندی از پاداش خوش حسابی عوارض شهرداری منطقه ۱۵به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، امیدعلی رحیم زاده، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا در اواخر سال گذشته و عدم امکان پرداخت بهای عوارض با توجه به شرایط اقتصادی و بهداشتی کشور، زمان بهره مندی از پاداش خوش حسابی تا ۳۱ اردیبهشت سال جاری تمدید شد.

به گفته وی، ۲۹۷ هزار و ۶۰۳ فیش عوارض نوسازی، کسب و پیشه و پسماند از اواخر دی ماه با مشارکت اداره پست جنوب شرق تهران در منطقه ۱۵ توزیع و از همان روز نخست ستاد پاسخگویی به شهروندان در اداره درآمد تشکیل شد.

رحیم زاده افزود: ستاد پاسخ گویی درآمد ملزم است تا نحوه محاسبه فیش را به شهروندانی که در این باره سوال دارند، توضیح دهد و اکنون ۲ باجه در این اداره برای پاسخگویی فعال است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به رعایت پروتکل‌های ستاد پیشگیری از شیوع کرونا شهروندان می‌توانند غیرحضوری درخواست‌ها و سوالات خود را درباره عوارض‌های اعلام شده از طریق شماره تلفن‌های ۹۶۰۲۳۱۷۰-۹۶۰۲۳۱۶۲-۹۶۰۲۳۱۶۴ مطرح کنند تا کارشناسان این حوزه به آن پاسخ دهند.

رحیم زاده، روش‌های پرداخت عوارض را هم غیرحضوری تشریح کرد و گفت: شهروندان از طریق سامانه اینترنتی Tehran.ir ، درگاه‌های حضوری و غیر حضوری بانک‌های ذکر شده در قسمت پایین فیش‌ها و سامانه تلفنی ۱۳۷ نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.

شایان ذکر است؛ ۱۰ بنر پرتابلی با موضوع نحوه پرداخت پسماند نوسازی، کسب پیشه و پسماند در سطح منطقه نصب شده است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا