اجتماعی

ثبت زلزله ۳.۷ در استان کرمانشاه و ۲.۷ در دماوند

در هفته گذشته کرند استان کرمانشاه با زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۷ لرزید، ضمن آنکه زلزله کوچکی در دماوند استان تهران با بزرگای ۲.۷ به ثبت رسید.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، در هفته گذشته در تخت استان هرمزگان زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۳، جبالبارز استان کرمان زلزله‌ای به بزرگای ۳.۳ و جم استان بوشهر زلزله‌ای به بزرگای ۳.۱ به ثبت رسید.

جزئیات زمینلرزه‌های هفته گذشته به این شرح است:

شنبه ۲۶ مهر

در دیهوک استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۹ به ثبت رسید.

دوشنبه ۲۸ مهر

در تخت استان هرمزگان زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۳ در عمق ۲۰ کیلومتری رخ داد و کانون آن در ۱۹ کیلومتری تخت، ۲۰ کیلومتری قلعه قاضی و ۴۰ کیلومتری جزیره هرمز این استان گزارش شد.

در سیه چشمه استان آذربایجان غربی زلزله‌های ۲.۸ و ۲.۵ و ۲.۹، در بجنورد استان خراسان شمالی زلزله ۲.۹، در شوقان استان خراسان شمالی زلزله ۲.۸، در سرپل ذهاب استان کرمانشاه زلزله ۲.۵ و در رامیان استان گلستان زلزله ۲.۸ به ثبت رسید.

در جبالبارز استان کرمان زلزله‌ای به بزرگای ۳.۳ در عمق ۸ کیلومتری به ثبت رسید و کانون آن در ۸ کیلومتری جبالبارز، ۲۰ کیلومتری جیرفت و ۳۱ کیلومتری عنبرآباد این استان بوده است.

کرند استان کرمانشاه با زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۷ در عمق ۶ کیلومتری لرزید و کانون آن در ۷ کیلومتری کرند، ۱۳ کیلومتری گهواره و ۳۵ کیلومتری اسلام آباد غرب گزارش شد.

سه‌شنبه ۲۹ مهر

در رونیز استان فارس زلزله ۲.۹ و در کوخرد استان هرمزگان زلزله ۲.۹ رخ داد.

چهارشنبه ۳۰ مهر

کوهستک استان هرمزگان زلزله ۲.۵، نجف شهر استان کرمان زلزله ۲.۸ و ریز استان بوشهر زلزله ۲.۹ را تجربه کردند.

پنج‎شنبه اول آبان

در دماوند استان تهران زلزله ۲.۷، در سلماس استان آذربایجان غربی زلزله ۲.۶ و در ارمارده استان کردستان زلزله ۲.۸ به ثبت رسید.

جمعه ۲ آبان

در فیض آباد استان خراسان رضوی زلزله ۲.۶، در تنگ ارم استان بوشهر زلزله ۲.۷ و در مراوه تپه استان گلستان زلزله ۲.۷ رخ داد.

جم استان بوشهر زلزله‌ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۱۰ کیلومتری را تجربه کرد و کانون آن در ۲۰ کیلومتری جم، ۳۰ کیلومتری ریز و ۳۶ کیلومتری بندر کنگان این استان بوده است.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا