سیاسی

جاسمی: سفر رئیس جمهور به ژاپن نشان دهنده تمایل ایران برای گسترش روابط استیک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که پیام سفر رئیس جمهور به مالزی بدان معناست که ایران به دنبال تعامل و ارتباط با کشورهای دنیاست.

قاسم جاسمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به سفر رئیس جمهور به ژاپن و مالزی اظهار کرد: به لطف خدا و پشتیبانی مردم و فعالیت دستگاه دیپلماسی شرایط ما در سطح بسیار خوبی است. ما از رئیس جمهور گرفته تا وزارت خارجه و حتی دیپلماسی اقتصادی در بین کشورهای دنیا فعال هستیم. نمونه اخیر آن سفر رئیس جمهور به ژاپن آن هم بنا به دعوت نخست وزیر این کشور است. ما زنده و سرافراز و سربلندیم و کشورهای دنیا به ما نیاز دارند.

وی خاطر نشان کرد: در این بین قطعا در این سفر موضوع واسطه‌گری ژاپن برای باز شدن باب مذاکره آمریکا با ایران اتفاق نخواهد افتاد چون آمریکایی‌ها بدعهد و بدپیمان هستند و خود را در برجام نشان دادند. اگر آن‌ها دنبال توافق هستند باید به برجام برگردند.

جاسمی در پایان اظهار کرد: این سفر نشان می‌دهد که ما با کشورهای دنیا تعامل و ارتباط داریم و می‌خواهیم ارتباطمان در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی گسترش پیدا کند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا