فرهنگی

جام جهانی «جشن سربرون» تلویزیون را عقب انداختتهیه کننده سریال آماده پخش «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی گفت: پخش این مجموعه فعلا به افتاد و قطعا بعد از جام جهانی به روی آنتن خواهد رفت.

حسن نجاریان در گفت‌وگویی با ایسنا درباره به تعویق افتادن پخش مجموعه «جشن سربرون» که پی اعلام شده بود اواخر شهریور ماه امسال به روی آنتن خواهد رفت، توضیح داد: قرا بر این بود که «جشن سربرون» هفته آخر تابستان به روی آنتن برود اما این زمان به تعویق افتاد و هنوز تاریخ جدیدی برای پخش مشخص نشده است. از طرفی کارهای پس تولیدمان کمی سنگین بود و هنوز به پایان نرسیده است.

او ادامه داد: مسائل مالی هم پخش را به تعویق انداخته است که البته در حال حل شدن است و خدا را شکر مشکل خاصی نیست. از سویی دیگر جام جهانی در راه است پس قطعاً پخش این سریال به بعد از جام جهانی می رسد.

وی اظهار کرد: هنوز تاریخ قطعی با تلویزیون بسته نشده است اما قطعاً سریال «جشن سربرون» بعد از جام جهانی پخش خواهد شد که بعد از آن هم دهه فجر و از راه می‌رسد. نمی‌دانم تلویزیون دقیقا چه زمانی را برای پخش سریالمان در نظر بگیرد.

به گزارش ایسنا، سریال تاریخی «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی محصول سیما م است. حسین محجوب، محمود پاک نیت، داریوش کاردان، لاله اسکندری، میرطاهر مظلومی، ، سهیلا رضوی، ده یاد کریم اکبری مبارکه، ، فرخ نعمتی، قاسم زارع، و … در این مجموعه ایفای نقش دارند.

«جشن سربرون» روایتگر ی عاشقانه در دوران پیش از مشروطه است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا