منتخب سردبیر

جبهه فرهنگی جریان انقلابی در راستای منافع مردم حرکت کندبه گزارش شباب نیوز حجت الاسلام محمد قمی ظهر پنجشنبه در جلسه قرارگاه عملیات حاج قاسم و ارتباط وبینار با رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های کرمان اظهار کرد: در جریان فعالیت‌های صورت گرفته در شهرستان‌های استان کرمان قرار دارم و این گزارشات را به مقام معظم رهبری منتقل می‌کنم؛ البته گزارش اقدامات انجام شده در سراسر کشور در زمینه عملیات حاج قاسم باید به مقام معظم رهبری ارائه شود.

حجت الاسلام قمی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «جریان مکتبی، صالح و انقلابی باید بار دیگر به میدان بیاید»، افزود: به واسطه زحمات و مجاهدت‌های انجام شده نگذاشتیم که حرف آقا بر زمین بماند.

وی با اشاره به اینکه دستورهای آقا ما را متنبه و متوجه وظایفمان می‌کند، افزود: تقدیر از پرستاران توسط جریان مکتبی یکی از اقدامات انجام شده است.

حجت الاسلام قمی با اشاره به اینکه شاید در گذشته توجه به مسائل مردم کمتر بوده است، گفت: ما نیز همانند حاج قاسم از خداوند می‌خواهیم که توفیق خدمت به مردم را به ما بدهد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور اظهار کرد: حرکت‌هایی که به نفع مردم است باید در جبهه فرهنگی جریان انقلابی بیش از هر چیز دیگری ملموس باشد و به این سمت حرکت کنیم؛ در مراحل و گام‌های بعدی باید ببینیم با چه روش‌هایی می‌توان گره از زندگی مردم باز کرد.

حجت الاسلام قمی با بیان اینکه در این مسیر دنبال روش‌های عجیب و غریب نیستیم و با روش خودمان باید کار کنیم، یادآور شد: آنچه که بین ما حرف روشنی است این است که به نام نامی حاج قاسم سلیمانی نگذاشتیم حرف آقا روی زمین بماند.

وی گفت: برای خدمت مؤثر فرهنگی به جامعه باید بن مایه‌های درونی و رویه‌های حرکتی خود را نسبت به مواجهه با جامعه تقویت کنیم.

وی خطاب به رؤسای ادارت سازمان تبلیغات در شهرستان‌های استان کرمان گفت: برکت مجاهدت شما برای حاج قاسم باید این باشد که دایره مخاطبین ما افزایش یابد و در عین اینکه که عمق کار ما افزایش می‌یابد، وسعت کار نیز زیاد می‌شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند که ریشه‌ای ترین جهاد امید است، مهمترین مسئله امروز جهاد، امیدآفرینی است و این کارها در ذهن مردم می‌ماند.

حجت الاسلام قمی با اشاره به تلاش و ایثار گروه‌های جهادی طرح حاج قاسم برای شناسایی و رفع گرفتاری‌های مردم، بیان کرد: این موضوعات در ذهن مردم باقی خواهد ماند و مردم می‌دانند که اگر گرفتاری پیش آمد مکتبی‌ها پای کار هستند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور اضافه کرد: باید در ذهن مردم بماند که همواره بچه‌های مکتبی و انقلابی در زمان سختی‌ها و حوادث پای کار هستند؛ این به میدان آمدن مایه دلگرمی حضرت آقا است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا