اجتماعیاستانیاقتصادیدسته‌بندی نشدهسیاسیفرهنگیورزشی

جدال بی‌پول ها و دوئل برادران در بازی‌های عقب افتاده لیگ برتر فوتسالطی روزهای پنجشنبه و جمعه سه بازی عقب اده هفته هفدهم برگزار می‌شود.

به گزارش ای، در بازی‌های عقب افتاده هفته هفدهم ، گیتی پسند در دیداری حساس و دشوار از سیمای قم پذیرایی می‌کند. شاگردان حمید بی‌غم که در کورس صدرنشینی با مس سونگون قرار دارند از ساعت ۱۷:۳۰ جمعه در سالن پیروزی با تیم قمی روبرو می‌شوند. تقابل اصغر حسن زاده در گیتی پسند با تیم شهرش و دوئل او با برادرش محسن حسن زاده به عنوان سرمربی تیم محمد سیما دیدنی است. تیم قمی برای عقب نماندن از کورس باید در اصفهان امتیاز بگیرد این در حالی است که گیتی پسند هم مترصد فرصتی برای رسیدن به صدر جدول است.

در دو بازی عقب افتاده دیگر که پنجشنبه برگزار می شود ستارگان ورا که توانسته نتایج خوبی بگیرد می حفاری است. با توجه به جایگاه دو تیم در جدول انتظار یک بازی نزدیک و دیدنی از سوی دو تیم در این مصاف می‌رود.

اهورا بهبهان و آذرخش هم که در پایین جدول قرار دارند دوئل بی پول های لیگ را برگزار می کنند. دو تیم که شرایط چندان خوبی در جدول ندارند و با وضعیت بد مالی خود زودتر منتظر پایان فصل هستند. ه این بازی از حاشیه امنیت خوبی در جدول برخوردار خواهد شد.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا