اجتماعیاستانیاقتصادیدسته‌بندی نشدهسیاسیفرهنگیورزشی

جدال بی‌پول ها و دوئل برادران در بازی‌های عقب افتاده لیگ برتر فوتسالطی روزهای پنجشنبه و جمعه سه بازی عقب افتاده هفته هفدهم فوتسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در بازی‌های عقب افتاده هفته هفدهم لیگ برتر، گیتی پ در دیداری حساس و دشوار از سیمای قم پذیرایی می‌کند. شاگردان حمید بی‌غم که در کورس صدرنشینی با مس سونگون قرار دارند از ساعت ۱۷:۳۰ جمعه در سالن پیروزی با تیم قمی روبرو می‌شوند. تقابل اصغر حسن زاده در گیتی پسند با تیم ش و دوئل او با برادرش م به عنوان ربی تیم محمد سیما دیدنی است. تیم قمی برای عقب نماندن از کورس باید در امتیاز بگیرد این در حالی است که گیتی پسند هم مترصد فرصتی برای رسیدن به صدر جدول است.

در دو بازی عقب افتاده دیگر که پنجشنبه برگزار می شود ستارگان ورامین که توانسته نتایج خوبی بگیرد میزبان حفاری خوزستان است. با توجه به جایگاه دو تیم در جدول انتظار یک بازی نزدیک و دیدنی از سوی دو تیم در این مصاف می‌رود.

اهورا و آذرخش عباس هم که در پایین جدول قرار دارند دوئل بی های لیگ را برگزار می کنند. دو تیم که شرایط چندان خوبی در جدول ندارند و با وضعیت بد مالی خود زودتر منتظر پایان فصل هستند. برنده این بازی از حاشیه امنیت خوبی در جدول برخوردار خواهد شد.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا