ورزشی

جدایی صانعی از نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال/ شمس در مس ماندنی شدبه گزارش خبرنگار مهر، باشگاه مس سونگون چندی پیش اعلام کرد صانعی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتسال این باشگاه انتخاب شده است. این خبر حتی در ‌های باشگاه مس اما طی هفته گذشته اتفاقاتی رخ داد که منجر به جدایی صانعی از تیم مس شد.

علاوه بر صانعی، هم به عنوان مدیر فنی در تیم مس حضور داشت و گفته می‌شد شمس هم از تیم نایب قه فصل گذشته جدا می‌شود.

با وجود تغییر سرمربی مس اما شمس همچ به کارش در این تیم به عنوان مدیر آکادمی ادامه خواهد داد و یک مربی بومی به جای صانعی انتخاب می‌شود.

شمس در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: حُسن نیت آقای کافی (مدیرعامل مس سونگون) برای ما روشن است. او الان هم در تلاش است تا قضیه به خیر و خوشی تمام شود و از دل علی (صانعی) در بیاورند. یکس فشارها از طرف استان بود که باید مربی بومی انتخاب بشود. با صانعی صحبت کردند و او هم با رضایت از مس جدا شد. یک ای هم نوشتند و عذرخواهی کردند.

وی درباره وضعیت همکاری خودش هم با تیم مس تصریح کرد: بنده مدیر فنی و مدیر آکادمی مس بودم و به عنوان مدیر آکادمی به کارم در مس ادامه می‌دهم چرا که فعالیت من ارتباطی با تیم بزرگسالان نخواهد داشت. به خاطر بود که مدیریت فنی تیم مس را قبول کرده بودم و بعد از جدایی او، به عنوان مدیر آکادمی در مس کار می‌کنم.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا