استانی

جهاد تبیین برای روشنگری برنامه‌های اقتصادی دولت محقق شودبه گزارش خبرنگار مهر، یوسف جمالی پیش از ظهر یکشنبه در نشست جهاد تبیین پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین گفت: جامعه نسبت به مسائل مختلف، دسیسه‌ها و ابزارهای دشمن نیاز به تبیین و روشنگری دارد و اهمیت جهاد تبیین اگر از نسبت جهاد نظامی بیشتر نباشد، کمتر نیست.

رئیس شورای هماهنگی اظهار داشت: ما در عرصه نظامی به استقلال و لازم رسیده‌ایم و دشمن نیز به این واقف هست و لذا می‌داند نمی‌تواند در بعد نظامی به ضربه وارد کند، لذا در زمینه نظامی ناامید شده است.

دبیر قرارگاه جهاد تبیین استان بوشهر بیان داشت: جبهه‌ای جدید دشمن، پنهان کردن و تحریف واقعیت‌های امروز جامعه است و از این طریق می‌خواهد اهداف خود را دنبال کند.

حجت الاسلام جمالی ابراز داشت: بر اساس بیانات ، ما هر جا انقلابی وارد شدیم موفق بودیم، لذا شما می‌بینید در عرصه نظامی موفق بودیم، چون انقلابی و جهادی عمل شد.

رئیس اظهار کرد: اقتصاد امروز ما، پاشنه آشیل دولت شده و دولت در یک حرکت انقلابی می‌خواهد در این عرصه تحول و یک اقتصاد انقلابی که دشمن نتواند به آن ضربه بزند، ایجاد کند.

دبیر قرارگاه جهاد تبیین استان بوشهر ادامه داد: دشمن و غرب‌گراهای داخلی از طریق ابزارهای رسانه‌ای و تمام تلاش خود را می‌کند که دولت در این عرصه موفق نشود، لازم است که در این زمینه دولت و انقلابی روشنگری و تبیین شود.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا