فرهنگی

خاطره و احسان به شهرزاد می آینداجرای نمایش «دَرهَم‌تَنیدگی» به زودی در پردیس آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گروه، اجرای نمایش «دَرهَم‌تَنیدگی» به نویسندگی و دانی احسان گودرزی از ساعت ۱۹:۴۵ روز جمعه، سی اردیبهشت‌ماه، در سالن شماره۲ پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌شود.

احسان گودرزی نمایش‌هایی همچون؛ «مثل شلوار جین ی»، «آهواره» و « ناموس منه» را در کارنامه ی خود دارد.

  در خلاصه داستان این نمایش از سوی کارگردان آن آمده است: «همه چیز از هجده سال پیش شروع می‌شود. زمانی که خاطره حکیمی و احسان گودرزی در از کنار هم عبور می‌کنند بدون اینکه همدیگر را بشناسند. آنها سال‌ها بعد با هم ازدواج کردند. آنها در نمایش «در هم تنیدگی» درباره‌ی رازهای وحشتناک زندگی خودشان حرف می‌زنند. رازها و ترس‌هایی که پس از خواندن نامه‌های ۱۸ سال پیش، فاش می‌شوند. آنها به فاصله‌ای حمله می‌کنند که مرگ ایجاد ‌کرده است. »

بازیگران نمایش ۷۰دقیقه‌ای «دَرهَم‌تَنیدگی»، خاطره حکیمی و احسان ‌گودرزی هستند. دیگر عل گروه نمایشی عبارتند از مشاور نمایشنامه: خاطره حکیمی، مدیر تولید: مهدی شاه‌، دستیار کارگردان: شهرزاد نیک‌مرام، گروه کارگردانی: امیرحسین پارسا، پویان رمضان‌پور، طراح صحنه: مرتضی فربد، طراح لباس: نگار نعمتی، طراح صدا: مهدی ‌زمانی، محمد اصغری‌اصل، ویدئو: علی نصیری، : مانی ‌لطفی‌زاده، طراح گرافیک: امیر ‌صداقتی، روابط عمومی: امیر ‌قالیچی هستند.
لازم به یادآور ی است پیش فروش سه روز نخست نمایش «دَرهَم‌تَنیدگی» در سایت تیوال آغاز شده و علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای خرید بلیت این نمایش اقدام کنند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا