اقتصادی

درخواست مدیر فرودگاه یاسوج از رئیس قوه قضائیه

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر فرودگاه شهدای یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از رئیس قوه قضائیه درخواست و خواهش می کنم برای جابجایی زندان یاسوج بعنوان مانع پروازهای فرودگاه یاسوج دستورات لازم را صادر کنند.

«عنایت انصاری فرد» در جمع خبرنگاران افزود: خاضعانه از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه درخواست و خواهش می کنم با توجه به اینکه زندان یاسوج مانع پروازهای فرودگاه یاسوج است و این مساله باعث شده نزدیک به ۸۹۰ متر از طول باند این فرودگاه را از دست بدهیم جهت رفع این مشکل به کمک ما بیایند.

وی اظهارکرد: در صورت حذف و جابجایی زندان مرکز یاسوج طول باند فرودگاه یاسوج به ۳۹۰۰ متر افزایش می یابد که با برداشتن و جابجایی زندان از ابتدای باند این فرودگاه با خیال راحت تر امکان نشست و برخاست هواپیماهای بزرگتر و ایمن در این فرودگاه فراهم می شود.

مدیر فرودگاه شهدای یاسوج خاطرنشان کرد: با توجه به روحیه ای که از آقای رئیسی سراغ دارم خواهش می کنم نماینده تام الاختیار یا خود ایشان جهت بررسی و رفع این مشکل به شهر یاسوج بفرستند و یا تشریف بیاورند تا ببینند که چه هزینه های سنگینی در این فرودگاه شده اما با این مانع مواجه است.

به گزارش شباب نیوز، انصاری فرد بیان کرد: فرودگاه یاسوج ۱۵ مانع داشت که ۱۴ مورد از این تعداد برداشته و برطرف شده و تنها یک مورد از این موانع مانده که مهمترین مانع پروازی فرودگاه یاسوج، زندان مرکزی این شهر است و سال‌هاست در نشست ها و محافل از سوی مسئولان استان مورد بحث قرار می گیرد اما تاکنون هیچ اقدامی برای جابجایی آن صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: ان شاء الله بتوانیم با کمک مسئولان استان و کشور در نقطه ای دیگر زندان یاسوج را بسازیم.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا