منتخب سردبیر

دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی برای ملت ایران بی شمار استبه گزارش شباب نیوز ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران، انقلابی فرهنگی و عقیدتی بود که هویت اسلامی مردم ایران را به آنان برگرداند.

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی شاهد حاکمیت آموزه‌های اسلامی در جامعه هستیم و در سایه این نظام مترقی پیشرفت‌های روزافزونی در عرصه‌های علمی، فناوری، اقتصادی و فرهنگی کسب کرده‌ایم.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت ایران بی شمار است اما مهمترین دستاورد این خیزش عظیم مردمی را می‌توان بازآوری هویت اسلامی ایرانیان عنوان کرد.

وی افزود: در سایه حکومت اسلامی در ایران شاهد عمران و آبادانی در نقاط مختلف کشور از جمله کردستان هستیم و امیدواریم این روند با سرعت بیشتری تداوم داشته باشد.

ماموستا رستمی در بخشی دیگر از سخنان خود به نقش مردم کردستان در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم ولایت مدار کردستان از همان روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی تا دوران هشت سال دفاع مقدس با ایثار و مقاومتی مثال زدنی نقش آفرینی کرده‌اند.

وی افزود: این مردم مرزدار و متدین شایسته والاترین خدمات هستند و انتظار داریم مسئولان استانی و کشوری نگاه ویژه ای به مردم این دیار داشته باشند.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته بر رعایت موازین اسلامی در حوزه مد و لباس و عمل به آموزه‌های قرآنی تاکید کرد و گفت: خانواده‌ها باید نسبت به مبانی هویتی و فرهنگی فرزندانشان احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند و زمینه آشنایی آنان با ارزش‌های دینی را فراهم کنند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا