استانی

دستگیری عامل قتل نوجوان مهرشهری در جریان یک نزاع خیابانیبه گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد ناگی اظهار کرد: در پی اعلام وقوع یک ه قتل در یک و در منطقه مهرشهر کرج، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبه با جرایم جنایی قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که در درگیری بین ۲ در یکی از پارک‌های مهرشهر، یکی از آنها به وسیله چاقو دیگری را به قتل رسانده و متواری شده است.

رئیس اضافه کرد: در ادامه با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات ی-پلیسی مشخص شد که متهم به منظور خروج غیرقانونی از کشور به یکی از استان‌های مرزی کشور گریخته است.

این مقام انتظامی ادامه داد: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات ضربتی قاتل را دستگیر و به استان البرز منتقل کردند.

سرهنگ نادربیگی گفت: در تحقیقات تکمیلی قاتل علت قتل را مزاحمت مقتول برای دوست دخترش اعلام نموده و به صراحت به انجام قتل اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان ضمن اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی از خانواده‌ها درخواست کرد تا دائم بر رفتار فر خود داشته باشند تا عزیزانشان با رفتارهای هیجانی آینده خود را تباه نکنند.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا