استانی

دسیسه‌های منافقین و استکبار برای ملت ایران روشن استبه گزارش خبرنگار مهر، سردار پاسدار دقیقی ظهر جمعه در حاشیه سفر به در جمع با اشاره به اینکه فتنه این روزهای کشور نشأت گرفته از اهانتی است که چندی پیش یکی از سران فتنه به سردار شهید همدانی کرد، اظهار داشت: از همان روزها پیش بینی همچنین فتنه‌ای دور از انتظار نبود.

وی با بیان اینکه ایران همانند کوه است، ابراز داشت: اینکه چند نفر بخواهند به طرف این کوه سنگ پرتاب کنند هیچ تأثی در ابهت و عظمت آن ندارد.

مشاور ی کل سپاه با اشاره به اینکه دشمن از فهم اقتدار ایران ناتوان است، تصریح کرد: مهمترین مؤلفه اقتدار کشور م هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن و استکبار جهانی هرچند وقت یک بار مردم ایران را آزمایش می‌کند، خاطرنشان کرد: مردم ماهیت استکبار و دست نشانده‌های آنها را می‌دانند و با آگاهی و بصیرت مردم تمام توطئه‌های دشمنان را از بین برده و می‌برند.

سردار دقیقی با بیان اینکه آتش زدن مسجد، ، آمبولانس و غیره اعتراض نبوده بلکه است، گفت: مردم ماهیت این افراد را فهمیده‌اند و می‌دانند که این افراد ضددین و ضد اسلام هستند.

وی با اشاره به اینکه مردم آرامش می‌خواهند، افزود: منافقین و دست نشانده‌های داخلی آنها امنیت و آرامش مردم را نشانه گرفته‌اند و های نظامی و انتظامی کشور با این اخلال گران مقابله می‌کنند.

مشاور فرماندهی کل سپاه با اشاره به جنایت‌های منافقین در ترور بیش از ۱۷ هزار نفر از هموطنان ایرانی تاکید کرد: این فرقه در عراق هم مرتکب جنایت‌های زیادی در کشتار مردم به خصوص کردهای آن کشور شد و مردم عراق هم هیچ خاطره خوبی از این جماعت ندارند.

دسیسه‌های منافقین و استکبار برای مردم شناخته شده است

وی با بیان اینکه توطئه و دسیسه‌های منافقین و استکبار برای مردم کشور کاملاً شناخته شده است، افزود: نیروهای نظامی از جمله سپاه و ارتش و نیروی انتظامی در کنار مردم با دشمنان داخلی و خارجی مبارزه کرده و پای کار مردم هستند.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا