سیاسی

دشمنان با فتنه انگیزی به دنبال مهار قدرت جمهوری اسلامی هستندای/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دشم با فتنه انگیزی به دنبال مهار قدرت هستند.

حجت الاسلام دشی، در کارگاه توانمندسازی با عنوان «جهاد تبیین، روش ها و الزامات» با اشاره به جهاد تبیین، گفت: مدیران متناسب با وضع موجود باید برنامه‌زی‌های لازم را انجام دهند.

وی افزود: مدیر، مسئول و رئیس سازمان هنرش این است که بتواند ظرفیت آن سازمان را با همه کمبودها و کاستی‌هایی که وجود دارد به بهترین وضع در یک مسیر درست و صحیح در جهت اهداف سازمان به کارگیری کند.

این مسئول ادامه داد: سازمان‌های رسمی، سازمان‌های غیر رسمی درون خود دارند، مدیر سازمان هنرش این باید باشدکه سازمان‌های غیررسمی درون سازمان اصلی را در جهت اهداف خود به کارگیری کند.

وی تاکید کرد: می‌پذیریم جهاد تبیین هزینه‌هایی را به دنبال دارد، اما براساس برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت، بلندمدت و اثرگذار می‌توان از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود نیز بهره برد.

درویشی گفت: امروزه زبان روز دنیا و زبان جوانان را باید بلد باشیم و بتوانیم با آنها حرف بیم، اگر مقالات و پژوهش‌هایی که انجام می‌شود متناسب با علم روز نباشد پذیرفته نیست؛ بنابراین ما هم در ارائه مسائل دینی و در مورد کارکردهایی که در رابطه ما مسائل نظام و کشورمان داریم باید به روز باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با تاکید بر تداوم برگزاری این گونه جلسات، گفت: تبادل مسائل علمی و توانمندسازی باید محتوای این‌گونه جلسات باشد و یکی از خروجی‌های این جلسات می‌تواند این باشد که اقشار فرهنگی استان را برای کار فرهنگی و ی در جامعه توانمند کنیم.

درویشی با اشاره به وجود مراکز و ظرفیت‌های آموزشی سپاه، افزود: این آمادگی وجود دارد که این امکانات در اختیار دستگاه های فرهنگی قرار داده شود که کارکنان این دستگاه ها در مقابل شبهات عموم مردم توانمند شوند.

وی گفت: جهاد تبیین یعنی فرد انقلابی بتواند واقعیات را به صورت صحیح، متقن، درست و اقناعی برای مخاطبانش با بهترین تکنیک ها و روش‌ها ارائه کند.

درویشی یکی از روش‌های دشمن را نفرت‌افکنی و ‌ناک کردن مردم عنوان کرد و افزود: بعضی فتنه‌ها دنبال براندازی هستند و بعضی به دنبال مهار قدرت هستند.

این مسئول یادآور شد: فتنه‌های اخیری که در کشور ما توسط دشمن طراحی و انجام شد برای این است که می‌دانند توانایی براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارند و به دنبال مهار قدرت جمهوری اسلامی هستند و برای رسیدن به قدرت‌ها و اهدافی که دنیای غرب برای خودش در نظر گرفته جمهوری اسلامی را مانعی برای رسیدن به این اهداف می‌دانند.منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا