خبر ویژهسیاسی

دهمرده: برخورد قاطع با حرام‌خواران شبیه مرحوم خلخالی مطالبه جدی مردم استیک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم،خطاب به رییس قوه قضاییه گفت: برخورد قاطع با حرام‌خواران به ویژه آقازاده‌ها و دانه‌درشت‌ها شبیه مرحوم خلخالی مطالبه جدی مردم است.

به گزارش شباب نیوز، حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: این گرانی کمرشکن آستانه تحمل مردم را بریده است، در این خصوص پیوسته مورد سوال قرار می گیریم، تعدادی از مسئولین بر دوش مردم گرانی می گذارند، به جای اینکه مشکلی حل کنند خود به مشکل تبدیل شدند.

وی خطاب به رییس دستگاه قضا بیان کرد:آقای رییسی برخورد قاطع با حرام‌خواران به ویژه آقازاده‌ها و دانه‌درشت‌ها شبیه مرحوم خلخالی مطالبه جدی مردم است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حل مسئله منطقه آزاد سیستان، بازارچه‌های مرزی، احیای سازمان عمران، رتبه‌بندی معلمان، نهضتی‌ها، خرید خدمتی‌ها، پیش دبستانی‌ها و کنکوری‌ها همه در اختیار مسئولین است که می‌توانند آنها را حل کنند اما به چه بهانه‌هایی عقب می اندازند؟

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا