فرهنگی

دوران دفاع مقدس گنجینه‌ای ارزشمند استای/ امام جمعه بروجرد گفت: دوران دفاع مقدس گنجینه‌ای ارزشمند برای یادآوری و معرفی رشادت‌های رزمندگان در دفاع از آب و خاک و نوامیس وطن بود.

حجت الاسلام سید علی حسینی امروز در دیدار جمعی از نیروهای مسلح شهرستان که به مناسبت هفته دفاع مقدس در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار کرد: با استناد به سخنان نزدیکان حکومت پهلوی به این نتیجه می‌رسیم که فساد در دوران قبل از انقلاب بسیار زیاد بوده است.

وی تصریح کرد: حکومت ستمشاهی حکومتی بی‌اراده، بی‌هویت و ذلیل در مقابل بیگانگان بود.

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) را بر پایه اشاعه و احیاء اهداف اسلام بنا کرد، افزود: دشمنان اسلام و انقلاب از همان بدو انقلاب سعی داشتند ارکان حکومت اسلامی را تضعیف کنند، اما با لطف الهی و رهبری خردمندانه امام خمینی(ره) این توطئه‌ها و خواب‌ها ناکام ماند و انقلاب روز به روز تنومندتر و قوی‌تر شد.

حسینی با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب را بر ایران تحمیل کردند که با این اقدمات هم راه به جایی نبردند، اضافه کرد: جوانان با ایثار و از خودگذشتگی و با امکانات محدود در مقابل دشمنان ایستادگی و مقاومت کردند.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در پیشرفت‌های نظامی دستاوردهای ارزشمندی دارد، بیان کرد: امروز روسیه نیز ساخت جوانان ایران اسلامی را خریداری کرده و این نشان از پیشرفت ایران در عرصه نظامی و دفاعی دارد.

 امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه جوانان شجاع و ایثارگر این مرزوبوم تربیت یافته مکتب اسلام، انقلاب، امام راحل(ره) و رهبری هستند، گفت: امروز سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی الگویی برای آزادی خواهان جهان است.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی روز به روز در زمینه‌های مختلف دارای پیشرفت‌های چشمگیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: مردم ولایی، متعهد و انقلابی ایران اسلامی تا پای جان پای انقلاب، و فرامین مقام معظم رهبری خواهند ماند و صف خود را از اغتشاشگران و هنجارشکنان جدا خواهند کرد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه امروز در کشور ما وجود دارد که بخشی از این مش ناشی از تحریم‌ها است، افزود: با پیشرفت‌های روز افزون ایران اسلامی در همه زمینه‌ها این مشکلات را مرتفع خواهیم کرد.

حسینی با اشاره به اینکه مدیران و مان باید مومن، توانمند، دلسوز و کارآمد باشند، تصریح کرد: مدیری که دغدغه خدمت به مردم را نداشته باشد، مدیر نیست و دلش برای مردم نخواهد سوخت، لذا انتظار می‌رود مدیرانی در شأن جمهوری اسلامی که دغدغه خدمت به مردم را داشته و تنها نگاهشان به ساعت برای اتمام فعالیت نباشد، انتخاب شوند.
انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا