استانی

دولت برای اجرایی‌کردن نظام رتبه‌بندی معلمان اراده جدی داردبه گزارش ، یوسف نوری ظهر پنجشنبه در نشست با معلمان زنده‌یاد حاج محسن کمالی دهقان کرج اظهار کرد: اطلاعات بیش از ۸۴۰ هزار فرهنگی در سامانه رتبه‌بندی معلمان ثبت شده است.

وی با بیان اینکه فرآیند رتبه‌بندی در حال طی کردن مراحل خود است، تصریح کرد: دولت برای اجرایی کردن نظام رتبه‌بندی معلمان اراده جدی دارد و معلمان نباید نگران این مسئله باشند.

وزیر بیان کرد: دولت طرح‌های مختلفی را برای کاهش مشکلات ی فرهنگیان در دستور کار دارد که با اجرایی شدن آنها بخشی از این مشکلات حل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۶۱ هزار معلم طرح مهرآفرین در کشور با سپری‌کردن فرآیند آزمون رتبه‌بندی شده و از روز یکشنبه هفته آینده پرداخت اولیه به آنها آغاز می‌شود.

مشکل تأمین نقدینگی برای پرداخت پاداش بشستگان سال ۹۹

نوری با اشاره به مشکل تأمین نقدینگی برای پرداخت پاداش بازنشستگان سال ۹۹ گفت: رئیس جمهور دستورات لازم برای حل این مشکل را صادر کرد.

وی اظهار کرد: به دنبال مدیریت جریان ورود به حرفه معلمی است و بر این اساس برنامه‌های مختلفی را دنبال می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره بودجه یک هزار و ۷۱ میلیارد تومانی اختصاص‌یافته به رفع مشکلات ی آموزشی در ریاست جمهوری تصریح کرد: در سال جاری مجمع خیرین مدرسه‌ساز البرز نیز ۶۰۰ میلیارد تومان برای ساخت کلاس درس در این استان در نظر گرفته است.

وی متذکر شد: با بودجه‌های اختصاص‌یافته و کمک خیرین در راستای نهضت مدرسه‌سازی بخش زیادی از مشکل کمبود سرانه فضای آموزشی در استان البرز را رفع خواهیم کرد.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا