اجتماعی

دومین همراه سرای بیمار منطقه۲ تهران آماده بهره برداری شد


به گزارش همسو نیوز،رسول کشت پور شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : به دنبال تفاهم نامه وزارت بهداشت و درمان با شهرداری تهران،در خصوص احداث همراه سرای بیمار در نزدیکی بیمارستان های بزرگ، مدیریت شهری منطقه۲ در راستای حفظ شان و کرامت همراهان و خانواده بیماران بستری در بیمارستانها ،احداث چند همراه سرای بیمار را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به اینکه دومین همراه سرا در منطقه ۲ آماده بهره برداری است گفت: این مجموعه در فضایی به مساحت ۱۵۶ مترمربع در دوطبقه با ظرفیتی بالغ بر۳۰ نفر احداث شد.

وی گفت: این مرکز از امکانات رفاهی شامل آشپزخانه، غذاخوری، نمازخانه، ، حمام و سرویس بهداشتی برخوردار است.

شهردار منطقه ۲ با اشاره به خدمات رسانی اولین همراه سرای بیماراین منطقه جنب بیمارستان رسول اکرم(ص)، افزود: نخستین مجموعه با همکاری خیریه رهروان سلامت، در دو طبقه ویژه خواهران و برادران با۳۰ دستگاه تختخواب و تمامی امکانات اسکان و پذیرایی در خیابان ستارخان ،خیابان نیایش به صورت شبانه “از ساعت۱۸ شب تا ۹ صبح” پذیرای همراهان بیمار است.

کشت پوربا اشاره به اتصال همراه سراهای منطقه ۲ به سامانه رهای بیمارستان های شهر تهران، گفت: پس از اتصال همراه سراهای منطقه ۲ به شبکه رها این امکان فراهم شد که از تمامی بیمارستان های شهر تهران با همکاری مددکاری بیمارستانها پذیرش انجام شود و همین موضوع افزایش متقاضی را به دنبال داشته است.

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا