شهریمنتخب سردبیر

دومین همراه سرای بیمار منطقه ۲ آماده بهره برداری شدبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، رسول کشت پور، افزود: به دنبال تفاهم نامه وزارت بهداشت با شهرداری تهران، در خصوص احداث همراه سرای بیمار در نزدیکی بیمارستان های بزرگ، مدیریت شهری منطقه ۲ در راستای حفظ شان و کرامت همراهان و خانواده بیماران بستری در بیمارستان ها، احداث چند همراه سرای بیمار را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به اینکه دومین همراه سرا در منطقه ۲ آماده بهره برداری است، گفت: این مجموعه در فضایی به مساحت ۱۵۶ مترمربع در دو طبقه با  ظرفیتی بالغ بر۳۰ نفر احداث شد.

کشت پور ادامه داد: این مرکز از امکانات رفاهی شامل آشپزخانه، غذاخوری، نمازخانه، ، حمام و سرویس بهداشتی برخوردار است.

شهردار منطقه ۲ با اشاره به خدمات رسانی اولین همراه سرای بیماراین منطقه جنب بیمارستان رسول اکرم(ص)، افزود: نخستین مجموعه با همکاری خیریه رهروان سلامت، در دو طبقه ویژه خواهران و برادران با ۳۰ دستگاه تختخواب و تمامی امکانات اسکان و پذیرایی در خیابان ستارخان، خیابان نیایش به صورت شبانه از ساعت ۱۸ تا ۹، پذیرای همراهان بیمار است.

کشت پوربا اشاره به اتصال همراه سراهای منطقه ۲ به سامانه رهای بیمارستان های شهر تهران، گفت: پس از اتصال همراه سراهای منطقه ۲ به شبکه رها این امکان فراهم شد که از تمامی بیمارستان های شهر تهران با همکاری مددکاری بیمارستان ها پذیرش انجام شود و همین موضوع افزایش متقاضی را به دنبال داشته است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا