سیاسی

رئیسی: اهانت به قرآن ضد آزادی بیان استرئیس جمهور گفت: هیچ ک دیگر از عطایای الهی به بشر به اندازه نماز در تعالی فرد و جامعه موثر نیست.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در بیست و نه اجلاس سراسری نماز با بیان اینکه نماز در اندیشه، فاضله و کریمه و عمل سا بسیار اثربخش است، افزود: شاید هیچ‌یک دیگر از عطایای الهی به بشر مانند نماز در ساختن و تعالی فرد و جامعه موثر نباشد و این رمز توصیه و امر همه انبیای عظام الهی نسبت به نماز است.

وی افزود: مهمترین بخش هایی که می تواند کارکرد تبلیغی و ای و جذب حداکثری داشته باشد، عملکرد اهل نماز و مدیران است. مدیران در هر سطحی بدانند بهترین تبلیغ برای نماز، رفتار آنها و صداقت در گفتار و کردار و توجه به م است.

رئیس جمهور با بیان اینکه هیچ عملی به اندازه نماز نمی‌تواند در ساختن فرد و جامعه نقش داشته باشد، گفت:  انسان با اقامه پنج نوبت نماز در انه‌روز خود را از هر آلودگی پاک می‌کند. شاید هیچ یک از هدایای الهی مثل نماز نتواند نقش ساده‌ای در قبال فرد و جامعه داشته باشند.

رئیسی همچنین با بیان اینکه اهانت به قرآن در اروپا آزادی بیان نیست بلکه ضدآزادی بیان است، تاکید کرد: کسانی که اهانت به دین و قرآن و پیامبر می‌کنند، اهانت به تمامی ادیان ابراهیمی می‌کنند. آنها به  انسانیت و بشریت توهین می‌کنند.


ادامه دارد…منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا