اجتماعی

رایزنی رئیس کمیته امداد برای جلوگیری از کاهش مستمری مددجویانرئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اتخاذ تصمیمی مبنی بر رهایی بودجه کشور از وابستگی به درآمدهای نفتی گفت: اگر در این روند مستمری مددجویان کاهش یابد، با مشکل روبرو خواهیم شد.

سید مرتضی بختیاری در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص کسری بودجه ای کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در سال ۹۸ تصمیمی گرفته شد که بخواهیم از وابستگی به بودجه نفت رها شویم. به نظر من این بزرگترین خدمت به مردم و کشور عزیز ایران بود که در آینده اثر آن را خواهند دید.

وی افزود: برای این منظور رقم قابل توجهی از بودجه کل کشور کم شد تا کشور روی پای خودش بایستند و از وابستگی به بودجه نفت رها شود. تا همین الان هم با همه مشکلات این موضوع به خوبی اداره شده است. این کاهش بودجه نصیب کمیته امداد و بهزیستی هم شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی ادامه داد: به دنبال این موضوع از ریاست جمهور درخواست کردیم که اگر رقم مستمری مددجویان کم شود، ما با مشکل روبرو می‌شویم. ایشان هم دستور دادند و توجه به این مساله در برنامه‌های کاری قرار گرفت، به همین دلیل یک مقدار در بودجه دو ماه اخیر کاهش داشتیم، اما جلساتی با سازمان برنامه و بودجه داشتیم که امیدواریم محقق شود.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناس

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا