اجتماعی

رزمایش پدافند زیستی و بیولوژیک از میدان صادقیه تا بزرگراه یادگارامام (ره)برگزارشد+عکس


به گزارش همسو نیوز،این رزمایش با حضور سردار یزدی ، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)تهران،رسول کشت پور شهردارمنطقه ۲،فریدون حیدری شهردار منطقه۵ و نوذرپور شهردار منطقه ۲۲، سرکلانتری دوم تهران و جمعی از بسیجیان و مسولین شهری با هدف ضدعفونی معابر در پیشگیری از شیوع کرونا حدفاصل فلکه دوم صادقیه تا ستارخان تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره) برگزار شد.

رسول کشت پور، شهردار منطقه ۲ در حاشیه عملیات اجرایی این رزمایش گفت:این رزمایش در راستای اقدامات پیشگیرانه ورفع آلودگی محیطی هدفمند و موثر در مقابله با ویروس کرونا و تامین سلامت جامعه شهری و شهروندان اجرا شد.

وی با اشاره به ضرورت هم افزایی و بهره مندی از کلیه ظرفیت ها در مقابله با ویروس کرونا ،افزود: با توجه به وسعت منطقه و همچنین وجود مراکز درمانی و اداری در منطقه که افزایش تردد شهروندان را موجب شده است و با برگزاری این رزمایش با مشارکت سپاه محمد رسول الله (ص) و سایر ارگان ها، عملیات ضدعفونی معابر به صورت گسترده تر و منسجم تر انجام شد.

براساس این گزارش، نیروهای بسیجی با حضور در این رزمایش رزمایش با نام «یا صاحب الزمان (عج)» اقدام به ضدعفونی و رفع آلودگی این محدوده کردند.

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا