ورزشی

رقبای چهار تکواندوکار ایران در روز دوم مشخص شدندبه گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این رقابت‌ها که با حضور ۳۸۶ تکواندوکار از ۳۴ کشور در سالن «هوبان» شهر چانچئون جریان دارد، فردا شنبه در روز دوم مبات، اوزان ۵۸- و ۷۴- کیلوگرم مردان، ۴۹- و ۶۲- کیلوگرم برگزار خواهد شد که تیم کشورمان در هر چهار وزن نماینده دارد.

در وزن ۵۴- کیلوگرم که ۱۸ تکواندوکار ثبت نام کرده‌اند، مهدی حاج موسایی دور نخست به دیدار «مارک خلیفه» از لب می‌رود و در ادامه برای رفتن به نیمه نهایی با یکی از تکواندوکاران، کویت، تیمور ی یا پاکستان مبارزه خواهد کرد. در قسمت بالای جدول نیز تکواندوکاران قزاقستان، تایپه، و عربستان برای رسیدن به نیمه نهایی تلاش می‌کنند.

میرهاشم حسینی در وزن ۷۴- کیلوگرم دور نخست استراحت دارد و سپس با برنده چین و اندونزی پیکار می‌کند. در این وزن ۱۷ تکواندوکار حضور دارند.

در وزن ۴۹- کیلوگرم مبینا نعمت زاده در میان ۱۵ تکواندوکار ابتدا به دیدار «آدلاید دسوزا فرناندز» از تیمور شرقی می‌رود و در صورت برتری با برنده مبارزه تایلند و ازبکستان مبارزه خواهد کرد.

نسترن ولی زاده نماینده کشورمان در وزن ۶۲- کیلوگرم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف «بک تی خیم» از ویتنام می‌رود و در صورت برتری برای رسیدن به «فروزا سادیکوا» از ازبکستان را پیش رو خواهد داشت.

تا کنون یک توسط ناهید کیانی و دو مدال برنز توسط نسترن ولیزاده و دانیال بزرگی کسب کرده است.

این دوره از مسابقات تا روز دوشنبه هفتم تیرماه در جریان خواهد داشت.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا