تهرانشهریمنتخب سردبیر

روند خدمات رسانی به مردم آبسرد با توجه به دستگیری ها متوقف نشودبه گزارش شباب نیوز عبدالرضا چراغعلی ظهر پنج شنبه با حضور در شهرداری آبسرد و در دیدار با پرسنل این شهرداری اظهار داشت: بر سختی کار و مشکلات موجود در شهرداری‌ها واقف هستیم و با توجه به جریانات رخ داده و شرایط کنونی باید بیش از پیش تلاش کرده و نباید خود را ببازید.

چراغعلی افزود: اعضای شورای اسلامی باید دست به دست هم دهند تا پیوستگی بیشتر شده و دستگاه‌های نظارتی نیز کار خود را انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه سایه دستگاه‌های نظارتی بر همه سازمان‌ها و ارگان‌ها وجود دارد گفت: نباید از خانواده پرسنلی که در بازداشت موقت هستند غافل شد و سرپرست باید جویای احوال خانواده‌های این افراد باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه شهادت دانشمند هسته‌ای در این شهر افتخاری بود که نصیب شهر آبسرد شد عنوان داشت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه دهه مبارک فجر، انشاالله بتوانیم دست به دست هم دهیم و در این دهه برنامه‌های ویژه‌ای برگزار کنیم.

چراغعلی گفت: با توجه به موضوعاتی که در روزهای اخیر در شهرداری آبسرد رخ داد، با هماهنگی فرماندار و حسب دستور استاندار تهران در این شهر حضور پیدا کردیم و بر همین اساس در طی بازدید از واحدها و دیدار با پرسنل بر این موضوع تاکید شد که روند خدمات رسانی به مردم فهیم این شهر نباید متوقف شود و همچنین امیدوار هستیم دستگاه قضائی در تعیین تکلیف نهایی این پرونده سرعت بخشیده تا مطالبات مردم در ایام پایانی سال محقق شود.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا