منتخب سردبیر

رویکرد جدید بخش صنعت در دهمین جشنواره مد و لباس فجربه گزارش شباب نیوز به نقل از روابط عمومی دهمین جشنواره مد و لباس فجر، نیک طبع دبیر بخش صنعت با بیان اینکه تمام فناوری‌های نوین حوزه صنعت را هر سال برای طراحان در جشنواره به نمایش می‌گذاریم تا حوزه مد و لباس بتواند علاوه بر کیفیت ارتقا نیز پیدا کند.

وی در ادامه افزود: ارتباط طراحان با بخش صنعت باعث شد که صنعت با تمام قوا سعی کرده نیازهای طراحان را برآورده و در جشنواره‌ها نیز آنها را به نمایش بگذارد، نیازهایی چون پارچه، نخ، ملحقات (اکسسوری) ماشین آلات و…. را برآورده نماید.

نیک طبع افزود: امسال هم در بخش صنعت ۳۰ نفر برای دریافت غرفه ثبت نام کرده اند که در این جشنواره وسایل جدید را به طراحان معرفی کنند تا برای کارآفرینی طراحان مفید واقع شود.

دبیر صنعت افزود: بخش صنعت ماشین آلات دوخت و دوز، تجهیزات جدید و همچنین فناوری‌های سال ۲۰۲۱ را در دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر برای طراحان و علاقمندان این حوزه به نمایش می‌گذارد.

وی در پایان با بیان اینکه این حوزه در نظر دارد از پدیده‌های جدیدی در این جشنواره رونمایی نماید گفت: این پدیدها با موضوع فن بازار ارائه خواهد شد. در فن بازار راهکارهای عرضه محصول، ملحقات قوی و تمام ملزوماتی که حتی تاکنون دیده نشده در دهیمن جشنواره بین المللی مد و لباس فجر رونمایی خواهد شد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا