اجتماعیاستانی

سامانه پیگیری غیرحضوری اسناد مالی در شهرداری منطقه2 راه‌اندازی شد

به گزارش هو نیوز،رضا عابدینی، معاون مالی و اقتصاد شه منطقه2 با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برنامه های ستاد هماهنگی از شیوع یروس کرونا مبنی بر کاهش مراجعات حضوری در واحدهای اداری ، سامانه بارکدخوان اد مالی طراحی شد.

وی افزود: با توجه به قرار داشتن در اي پاياني سال و افزايش پیگیری های اسناد مالی، این سامانه با هدف ممانعت از مراجعه حضوری و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه راه اندازی شد.

وی افزود: در این سامانه ، برای هریک از اسناد مالی بارکدی تعریف شده که با ارسال بارکد به شماره 9810008345 مشخص می شود مذکور در ک اداره و توسط کدام یک از کارمندان در حال رسیدگی است و فرد می تواند بدون مراجعه غیر حضوری از طریق روند کار را پیگیری کند.

عابدینی با تاکید براینکه مدیریت منطقه در راستای ارائه خت مطلوب و موثر به شهروندان و افزایش رضایتمندی گام برداشته است،خاطرنشان کرد: سرعت بالا در پاسخگویی و امنیت بالا در انتقال اعات از دیگر مزایای این سامانه است.

به گفته معاون شهردار منطقه2، با راه اندازی سامانه بارکدخوان اسناد مالی و ایجاد امکان پیگیری غیر حضوری ،مراجعات کارکنان به حوزه مالی بسیار کاهش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا