ورزشی

سایپا را به خوبی آنالیز کردیمبه گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال پیکان تهران امروز موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ سایپا را شکست دهد.

محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال پیکان پس از پیروزی مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که تماشا کردید بازی قشنگ و تماشاگر پسندی بود. جا دارد که به تیم سایپا و بازیکنان خودم تبریک بگویم. در بخش هایی از بازی بازیکنان تمرکز خود را از دست دادند که این به دلیل جوانی آنهاست. در ادامه به مرز خودباوری رسیدند و توانستیم تیم سایپا را شکست دهیم.

وی افزود: این تیم را به خوبی آنالیز کرده بودیم، سعی کردیم بازی سرعتی این تیم را از کار بیاندازیم. در نهایت نیز موفق شدیم و پیروز رقابت شویم.

سرمربی تیم والیبال پیکاندرباره تعطیلی لیگ پیش از موعد مقرر ادامه داد: سال سختی برای والیبال ایران در پیش است. از ابتدا نیز شرایط لیگ مشخص نبود. فکر می کنم ورود به المپیک برای ورزش و مردم ایران مهم است. همه باید دست در دست هم دهیم تا تیم ملی به المپیک صعود کند. قطعا این شرایط را برای رقابت های لیگ سخت تر می کند و احتمالا رقابت ها به سال آینده کشیده شود اما المپیک برای ما مهم است و والیبال ما می تواند جزو ۶ تیم المپیک شود. چاره ای جز تعطیلی وجود ندارد. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا