سیاسی

سلیمی: کاندیداهای انتخابات به‌جای تخریب جریانات مقابل صادقانه با مردم صحبت کنندیک عضو فراکسیون مستقلین مجلس تاکید کرد که مردم باید قبل از پذیرش هر شعاری از سوی کاندیداهای انتخابات بسنجند که فرد مورد نظر در مسئولیت قبلی خود چگونه عمل کرده است.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و افراد ثبت نام کرده بیان کرد: تعداد زیادی از افراد برای دوره یازدهم مجلس ثبت نام کردند اما باید با دقت بررسی شود که چه افرادی تعهد و تخصص لازم را برای نشست بر روی کرسی‌های پارلمان دارند.

وی در ادامه اظهار کرد: شورای نگهبان صلاحیت کاندیداها را بررسی می‌کند و پس از آن نیز کاندیداها حق اعتراض دارند تا در چارچوب قانون تایید صلاحیت ها انجام شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه «در مجلس قانون گذاری در سطح کلان انجام می شود و نمایندگان در برابر تمام مردم مسئول هستند»، تصریح کرد: بعضا شاهد هستیم برخی از کاندیداها وعده هایی می دهند که اصلا با مسئولیت نمایندگی قابل اجرا نیست، مردم باید قبل از پذیرش هر شعاری از سوی کاندایدها بسنجند که فرد مورد نظر در مسئولیت قبلی خود چگونه عمل کرده و آیا وظایف خود را به درستی انجام داده است یا خیر؟.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادامه تاکید کرد: مردم باید با شناخت از کاندیداها پای صندوق های رأی آمده و قطعا حضور آنان نیز تاثیرگذار خواهد بود. کاندیداها نیز به جای تخریب افراد یا جریانات مقابل خود باید صادقانه با مردم صحبت کنند و برنامه های خود را ارائه دهند.

سلیمی در ادامه با اشاره به اینکه «مردم شعارهای غیرواقعی را نمی پذیرند»، گفت: کاندیداهای انتخابات باید به دنبال راهکارهای عملیاتی برای حل مشکلات مردم باشند و تخریب افراد و طیف های دیگر مشکلی را از مردم حل نمی کند. تخریب همواره مردم را دلسرد می کند. ما بعضا شاهد بودیم که کاندیداهایی با شعارهای فریبنده به میدان آمده اما در عمل با مشکل روبرو شدند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا