شهریمنتخب سردبیر

شورا نظر نهایی را در خصوص اصلاح ساختار شهرداری می‌دهد علی اعطاء سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که به نظر می آید لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران آن طور که شورا مدنظرش بود، تدوین نشده است، به خبرنگار مهر گفت: شهرداری لایحه خود را براساس نظراتی که دارند، به شورا ارسال می کند اما در نهایت آنچه شورا تصویب می کند، باید ملاک عمل قرار گیرد.

وی افزود: این گونه نیست که هر چه از سمت شهرداری به شورا ارائه شود همان مورد تصویب قرار گیرد. ممکن است شهرداری پیشنهاد افزایش معاونت ها را هم بدهد و یا با ادغام مخالفت کند اما شورا بررسی های کارشناسانه خود را خواهد کرد و در نهایت مصوبه شورا ملاک عمل است.

اعطاء در پاسخ به این پرسش که بارها از سوی اعضای شورا تأکید بر ادغام معاونت ها و کاهش معاونت های شهرداری به ۶ معاونت مطرح شده بود؟ گفت: نگاه کلی شورا  حرکت به سمت چابک سازی ساختار شهرداری تهران است.

 به گزارش مهر، امروز معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران اعلام کرد: اصلاح ساختار در حجم محدودتری بنا است، انجام شود. به گفته مظاهریان  شورا و شهرداری باور دارند که اصلاح ساختار نباید موجب بی‌ثباتی در سازمان شود و از همین رو اگرچه اصلاح ساختار انجام خواهد شد اما دامنه تغییر محدود خواهد بود.او در خصوص آخرین وضعیت ادغام معاونت‌های حمل و نقل و ترافیک و فنی و عمرانی هم اظهار کرد: این امر فعلا مسکوت است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا