ورزشی

صدرنشینی پاس و دانشگاه آزاد در سوپر لیگ کاراتهبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، نیم فصل اول  سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور امروز پنجشنبه ۲۱ آذرماه با انجام ۱۲ دیدار  در سالن شهید افراسیابی تهران در ۲ گروه پیگیری شد و در پایان و در گروه یک تیم پاس ناجا با ۱۵ امتیاز در صدر ایستاد. تیم های رعد پدافند هوایی ارتش با ۱۲ امتیاز، ویزاکامفورت شیراز با ۶ امتیاز و هیات کاراته البرز با ۳ امتیاز و یک بازی کمتر به ترتیب در رده های دوم تا چهارم جای گرفتند.

در گروه ۲ تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۵ امتیاز صدرنشین شد. تیم ندورد فولاد غرب آذربایجان( اینویی ها) با ۱۲ امتیاز در رده دوم جای گرفت. تیم های آوای رزم با ۹ و هیات کاراته زنجان با ۶ امتیاز در مکان های سوم و چهارم ایستادند.

در بازیهای انجام شده و در گروه یک از دور سوم رعد پدافند هوایی ارتش ۲۲ بر ۸ ویزا کامفورت شیراز را شکست داد و از دور چهارم ۲۵ بر ۶ نتیجه را به تیم پاس ناجا واگذار کرد. از دور پنجم بازیهای این گروه هیات کاراته البرز ۲۵ بر ۶ برابر پاس ناجا بازنده شد.

از رقابتهای گروه دوم و از دور سوم آوای رزم با نتیجه ۲۶ بر ۴ مغلوب تیم دانشگاه آزاد اسلامی شد. گوجوریو سی واکای با نتیجه ۱۸ بر ۱۳ مقابل هیات کاراته زنجان شکست خورد. شهدای پاس نیروی انتظامی ۱۶ بر ۱۴ مغلوب تیم نورد فولاد غرب آذربایجان( اینویی ها) شد.

از دور چهارم بازیهای این گروه  گوجوریو سی واکای ۳۱ بر صفر مغلوب تیم دانشگاه آزاد اسلامی شد. دیدار تیم های شهدای پاس نیروی انتظامی با آوای رزم با حساب ۲۷ بر ۴ به سود تیم آوای رزم خاتمه پذیرفت. نورد فولاد غرب آذربایجان( اینویی ها) ۱۸ بر ۱۲ از سد هیات کاراته زنجان گذشت.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا