سیاسی

صف معترضان از افرادی که پرچم مقدس کشور و مساجد را آتش می‌زنند جدا استایسنا/خوزستان معاون اقتصادی رییس جمهور با اشاره به اتفاقات اخیر در برخی شهرهای کشور بیان کرد: صف مردمی که اتی دارند از افرادی که پرچم مقدس کشور و مساجد را آتش می‌زنند و به اموال عمومی آسیب وارد می‌کنند جدا است.

محسن رضایی امروز یکم مهرماه در رزمایش مومنانه اهدای ۳۱۳ سری جهیزیه به مزدوجین استان خوزستان، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: برخی دشمنان خبیث هجمه‌هایی ه های نظامی در جهت قراردادن مردم در مقابل نیروهای مسلح انجام داده و می‌د که با هوشیاری ملت در رسیدن به این هدف ناکام مانده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اع رسانی خوزستانوی تخریب کنندگان اموال عمومی را داعشی خواند و گفت: این افراد قصد دارند با سوء استفاده از امنیت و آرامش کشور به چهره نیروهای مسلح خدشه وارد کنند اما غافل از این هستند که نیروهای مسلح ما، فرزندان همین ملت هستند و آرزویشان برقراری نظم و امنیت در کشور است.

معاون رییس جمهور هدف غایی نیروهای نظامی کشور را آرامش مردم‌ دانست و افزود: آرزوی نیروهای نظامی این است که در راه سربلندی کشور به شهادت بر.

وی بیان کرد: دشمن پس از پیروزی به انحای مختلف قصد ایجاد اختلاف در کشور را داشته اما با غیرت و زنان این سرزمین به اهداف شوم و پلید خود نرسیده است.

دکتر رضایی در پایان رزمایش‌ مومنانه را اقدامی مهم عنوان کرد و گفت: هدف اینگونه رزمایش‌ها در کنار کمک به جوانان، ساختن افرادی خلاق و مولد است که انشالله با تلاش خیران عزیز ادامه یابد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا