استانی

ضرورت تشکیل اتاق اندیشه ورز توسط ائمه جمعهبه گزارش خبرنگار ، آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه در نخستین گردهمایی ائمه جمعه استان با اشاره به اینکه ائمه جمعه به مش جامعه و مردم آشنا هستند، افزود: نشاط باید در کار، رفتار و عمل ائمه جمعه نمایان باشد.

وی با بیان اینکه وجود نشاط در انسان، کلام آن را تأثیرگذار می‌کند، افزود: یکی از موارد مهم که باید در خطبه‌های نماز جمعه به آن توجه شود تقویت نظام اسلامی است.

در ادامه با اشاره به تق هزار خون برای تثبیت انقلاب اسلامی، گفت: نظام اسلامی با خون دل خوردن عالمان دین محقق شده و هر حرکتی که موجب تضعیف آن شود این حرکت سیاه و منفور است.

نماینده ولی فقیه در گیلان، مبنای بر اساس اندیشه علوی و نبوی عنوان و اضافه کرد: اجتماعی که انقلاب اسلامی را تضعیف کرده و دشمن را شاد کند قابل قبول نیست.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه راهبرد مبتنی بر آرمان‌های انقلاب، ش‌ها و رهبری است، اظهار کرد: نقدها باید منصفانه، منطق و آرام باشد.

وی، نظام اسلامی را خط قرمز آحاد جامعه به ویژه ائمه جمعه عنوان کرد و یادآور شد: دلسوزترین قشر برای جامعه و از جنس مردم هستند.

امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت تشکیل اتاق اندیشه ورز توسط ائمه جمعه، بیان کرد: ائمه جمعه در ارتباط با افراد دقت ویژه داشته باشند.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا