منتخب سردبیر

طرح‌های فرهنگی در حوزه آسیب‌های اجتماعی حمایت ویژه می شوندبه گزارش شباب نیوز حجت‌الاسلام احمد حاتمیان ظهر چهارشنبه در جلسه کمیته استانی رویداد ملی «طرح‌های پیشنهادی و اقدام‌های فرهنگی استانی» اظهار کرد: توجه به طرح‌های پیشنهادی و اقدام‌های فرهنگی استانی و شهرستانی با نگاهی ویژه به حوزه آسیب‌های اجتماعی، می‌تواند به خروجی کارآمدی برای دستگاه‌های فرهنگی تبدیل شود.

وی افزود: جمع‌آوری طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی استان‌های سراسر کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی در شبکه‌سازی مردمی و امر تبلیغ دین و مأموریت گام دوم انقلاب مد نظر قرار گرفته است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان اظهار کرد: بر این اساس طرح‌های پیشنهادی دستگاه‌های فرهنگی، تشکل‌های مردمی و فعالان فرهنگی در حوزه آسیب‌های اجتماعی رصد و پایش می‌شود و حمایت مادی و معنوی از طرح‌های پیشنهادی برتر انجام می‌گیرد.

حجت الاسلام حاتمیان اظهار داشت: ایجاد بانک اطلاعاتی از طرح‌های پیشنهادی و ارتقای انگیزشی و مهارتی فعالان برتر فرهنگی مرتبط با سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر کشور از اهداف جمع‌آوری طرح‌های پیشنهادی در حوزه آسیب‌های اجتماعی است.

وی افزود: محورهای محتوایی این رویداد ملی شامل خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری، حاشیه‌نشینی و مناطق محروم است و تمامی صاحب نظران و فعالان فرهنگی استان می‌توانند طرح‌های خود را با محورهای یاد شده تا ۱۳ بهمن ماه امسال به آدرس ایمیل khabar.kd.ir ارسال کنند.

حجت الاسلام حاتمیان اعلام کرد: طرح‌های برگزیده از حمایت ۱۰۰ میلیون ریالی بهره مند خواهند شد و در مرحله اجرا حمایت می‌شوند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا