استانی

ظرفیت‌های ساحلی استان بوشهر به خوبی استفاده شودبه گزارش خبرنگار مهر، احمد ی‌زاده ظهر پنجشنبه در نشست برنامه‌زی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ی استان بوشهر در چهار محور و سه رویکرد ، توسعه و یکپارچگی به‌روزرسانی و تدوین می‌شود.

وی ارتباط مناسب فعالیت‌ها و کاربری‌های با فضای منطقه ساحلی را از جمله محورهای طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان بوشهر دانست و خاطر نشان کرد: هماهنگی بهره‌برداری با تولید منابع، فعالیت‌های انسانی با یکدیگر، پیشگیری و مدیریت مخاطرات محیطی از دیگر محورهای طرح یاد شده است.

بوشهر به‌روزرسانی، تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: مناطق ساحلی از اهمیت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و بالایی برخوردار است که با تصویب طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی طرح‌های لازم اجرایی می‌شود.

وی با گرامیداشت هفته قوه قضائیه خدمات دستگاه قضا را مورد ستایش قرار داد و اظهار داشت: قوه قضائی عهده‌دار میت مهم و بزرگ در تحقق در جامعه است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید چمران بر الگوپذیری مدیران از این شهید والامقام تأکید کرد و افزود: اخلاص، از خودگذشتگی، مجاهدت و رشادت شهید چمران سرمشق و الگو است که باید از این فرهنگ در عرصه مدیریتی استفاده شود.

با اشاره به نقش مهم مدیران در توسعه در بخش‌های گوناگون گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی از توانمندی لازم در حوزه‌های مرتبط برخوردار هستند که استفاده از طرح‌های تحقیقاتی و مطالعاتی یک ضرورت است.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا