فرهنگی

عرضه کتاب‌های کانون در بخش مجازی نمایشگاه کتاببا ارائه بیش از ۴۵۰ عنوان کتاب در گاه مجازی سی‌وسو شرکت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب‌ها از روز  ۲۴ اردیبهشت تا اول خردادماه ۱۴۰۱ در سامانه فروش ی نمایشگاه به نشانی book.icfi.ir عرضه می‌شود.

بیشتر این کتاب‌ها در سال‌های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۰ منتشر شده‌ و برای نخستین‌بار در نمایشگاه عرضه می‌شود. درعین حال دیگر کتاب‌های کانون نیز با توجه به بازخوردهای دریافت‌شده از مخاطبان، آثاری است که دارای بیشترین مخاطب در سال‌های پیش بوده است.

همچنین با هدف توزیع گسترده‌تر و با قیمت مناسب محصولات و کتاب‌های کانون به‌صورت مستقیم و سراسری، در ای برپایی نمایشگاه دو سایت کانون نیز به نشانی digikanoon.ir و shop.kpf.ir و سه فروشگاه کانون در تهران واقع در مرکز آفرینش‌های ی هنری کانون در خیابان اب، فروشگاه رضوان واقع در خیابان کمیل پارک کمیل و فروشگاه انقلاب واقع در خیابان انقلاب روبه‌روی دانشگاه تهران، پاساژ فروده، محصولات کانون را با ۲۰درصد تخفیف عرضه می‌کند.

اداره نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون وعده کرده در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی، سفارش‌های خریداران را در سریع‌ترین زمان ممکن – بین سه تا هفت روز کاری – و با بهترین کیفیت و تضمین صحت و سلامت کالا و در بسته‌بندی‌های جدید و پاکت‌های ویژه به نشانی خریداران در سراسر کشور ارسال کند.

در همین حال کانون آمادگی دارد به‌منظور افزایش رضایت‌مندی مخاطبان هدف، تا نهایت ۱۵ روز پس از پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری نسبت به جبران کم وکاستی‌های احتمالی در ارسال کتاب‌ها با سریع‌ترین روش اقدام کند.

به‌همین منظور مخاطبان و خریدارانی که شاید کتاب‌های ارسالی آن‌ها دچار مشکل باشد می‌توانند در یک تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۸۴۰۱۴۰ داخلی یک در ساعات ۸ صبح تا ۲۰ مشکل خود را بیان کنند.

همچنین قرار است به‌قید قرعه به ۱۰ نفر ازخریداران و مخاطبان کانون، جوایز نفیسی از محصولات کانون اهدا شود.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام ی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا