اجتماعی

فعالیت ۲۶۰۰ سمن در کشورایسنا/خراسان شمالی وزیر ورزش و جوانان از فعالیت ۲۶۰۰ سمن در کشور خبر داد.

سلطانی فر، امروز، ۲۸ آذر در جمع جوانان خراسان شمالی در بجنورد گفت: در ابتدای دولت یازدهم تعداد سمن های موجود در کشور ۱۰۰ سمن بوده که در حال حاضر به ۲۶۰۰  سمن رسیده است.

وی با اشاره به اینکه سمن ها پل ارتباطی میان مردم و دولت هستند، اظهارکرد: هدف ما در دولت یازدهم و دوازدهم در ارتباط با سمن ها این است که تعامل منطقی را برقرار کنیم که به این هدف نیز رسیده ایم.

سلطانی فر افزود: از سوی دیگر خود سمن ها نیز با دستگاه های مختلف ارتباط دارند و این ارتباط سبب شده تا دولت و مردم راحت تر با یکدیگر صحبت کنند.

وی ادامه داد: سمن ها یکی از ابزار مهم مردم سالاری دینی تلقی می شود و نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.

وزیر ورزش و جوانان اظهارکرد: همین امر سبب شده در ناآرامی های دی ماه سال ۹۶ و نیز آبان امسال از میان جمعیت افزون بر ۳۰۰ هزار نفری اعضای سمن ها، حتی یک نفر نیز درگیر این ماجراها نشده که به دستگیری و یا زخمی شدنش انجامیده باشد.

وی توضیح داد: وجود امکان بیان راحت خواسته ها و مطلع بودن از سیاست های دولت موجب شده تا اعضای سمن ها ضرورتی نبینند که برای بیان خواسته ها و انتقادهای خود به خیابان بیایند.

سلطانی فر تربیت کادر مدیریتی آینده کشور را از مهمترین اهداف توسعه سمن ها دانست و افزود: در این راستا آموزش های لازم برای کسب تجربه به اعضا داده می شود تا ضمن تعامل با مسوولان بتوانند آموخته های خود را افزایش داده و در آینده سکان اجرایی کشور را در دست گیرند.

انتهای پیام             

منبع:خبرگزاری:ایسناس

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا