ورزشی

قائدی: جدایی از استقلال؟ فعلا بازیکن استقلال هستمبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، مهدی قائدی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال امید گفت: اولین روز تمرین است و همه جمع شده ایم. بازیکنان امشب به باشگاه هایشان بر می گردند. تنها راهی که وجود دارد این است که ذهنیتمان را عوض کنیم. امیدوارم امسال تیم امید به المپیک صعود کند.

مهاجم تیم فوتبال امید در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص دلیل پیشرفتش نسبت به سال گذشته و دور شدنش از حواشی، تاکید کرد: لطف خدا بود. از مربی تیم هم تشکر می کنم که به من اعتماد کرد. منظورم آقای استراماچونی است و امیدوارم که به ایران برگردد. ما هم مثل شما از بازگشت استراماچونی خبر نداریم.

قائدی درباره آقای گلی اش در لیگ تا اینجای کار  و اینکه موفق شده بیشترین پاس گل را هم بدهد، گفت: همه سعی و تلاشم موفقیت استقلال بود. آقای گلی هم هدف دوم من است. هدف اولم نتیجه گیری با استقلال و شادی هواداران است. امیدوارم آقای گلی هم برای استقلال باشد.

وی درباره همکاری اش با شیخ دیاباته در استقلال و تشکیل یک زوج موفق، یادآور شد: شیخ دیاباته فوق العاده است.

مهاجم تیم استقلال همچنین در خصوص اینکه گفته می شود او و دیاباته در استقلال شبیه به لوکاکو و مارتینز در اینترمیلان هستند، خاطرنشان کرد: اینجا استقلال است و آنجا اینترمیلان. 

قائدی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا اگر در نیم فصل پیشنهادی داشته باشد از استقلال جدا می شود؟ گفت:فعلا بازیکن استقلال هستم؛ تا بعد. 

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا