سیاسی

قدردانی رئیس دادگستری از حضور لرستانی‌ها در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیرایسنا/لرستان رئیس دادگستری لرستان از حضور باشکوه م ولایی استان در راهپیمایی ه هنجارشکنان و اغتشاشات اخیر قدردانی کرد.

محمد رزم در ی از حضور پرشکوه، با شور و شعور مردم ولایی و انقلابی لرستان در حمایت از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر قدردانی کرد.

 در این پیام آمده است: این حضور پرشور و با بصیرت مردم تجدید میثاق با ولایت و و تجلی بارز و زمان‌شناسی و در واقع تیر خلاص دیگری به اقات آشوبگران، فرصت‌طلبان، سوءاستفاده کنندگان و فریب‌خوردگان به شمار می‌آید.

 با توجه به اینکه در طی چند روز اخیر به بهانه فوت خانم در تهران تجمعاتی در برخی شهرها شکل‌گرفته و عده‌ای فرصت‌طلب، اغتشاشگر و فریب خورده توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی با به آشوب کشاندن این اعتراضات و هتک حرمت و توهین به پرچم و ارزش‌های اسلامی، اختلال در نظم عمومی، مسدود کردن خیابان‌ها، آتش زدن اموال عمومی و خصوصی، تعرض به شهروندان، ضرب‌وجرح عابران، مأموران و حافظان نظم و امنیت عمومی به دنبال ناامن کردن جامعه بوده‌اند، دادگستری استان به افرادی که درصدد تکرار چنین رفتارهای مجرمانه‌ای هستند هشدار برخورد قاطعانه می‌دهد …

در راستای حفظ امنیت و آرامش مردم و صیانت از دگی عادی و روزمره مردم دستورات قانونی برای شناسایی و دستگیری لیدرها و عناصر اصلی اغتشاشگر و آشوب‌طلب حرفه‌ای، مخلان نظم و آسایش، آرامش و امنیت عمومی مردم و افرادی که به اموال عمومی و دولتی خسارت وارد کرده‌اند و مرتکب جرائم دیگری شده و در برابر پلیس تمرد کنند ونیز افراد مرتبط با سرویس‌های خارج کشور صادر شده و تعدادی در این زه دستگیر و بار قرار قانونی در بازداشت هستند.

همچنین نسبت به تعیین شعب ویژه دادیاری، بازرسی، دادگاه کیفری ۲ در تمامی شهرهای استان برای رسیدگی سریع و فوری به نده‌های شخصی متهمان اقدام شده است.

همچنین در هر یک از دادسرهای عمومی و انقلاب استان واحد کشیک به‌صورت ۲۴ ساعته برقرار بوده و به پرونده‌های وارده رسیدگی می‌شود.

به شعب رسیدگی کننده تأکید شده که به پرونده‌های متهمان در اسرع وقت رسیدگی و نسبت به برخوردهای قاطع، جدی، اثربخش و بازدارنده قانونی با مجرمان و هنجارشکنان اقدام شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا