اقتصادی

لاریجانی: در رابطه با بودجه شرکت‌های دولتی مطابق آیین‌نامه عمل شده استرییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکری تاکید کرد که امسال براساس آیین‌نامه دولت بودجه شرکت‌های دولتی را یک ماه زودتر ارائه داده و پس از بررسی در کمیسیون برنامه و بودجه به دیوان محاسبات کشور رفته و فردا دیوان محاسبات گزارشی در این زمینه ارائه خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در تذکری شفاهی در  جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس مجلس بیان کرد: قرار بود امسال بودجه شرکت‌های دولتی یک ماه زودتر و به صورت جداگانه به مجلس ارائه شود بودجه این شرکت‌ها چهار برابر بودجه عمومی بوده و تا به امسال ما به راحتی از کنار آن عبور می‌کردیم، اما باید این بودجه با دقت بررسی شود.

رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به وی بیان کرد: امسال مطابق آیین‌نامه، دولت بودجه این شرکت‌ها را یک ماه زودتر به مجلس ارائه کرده و در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و سپس به دیوان محاسبات رفته است. در این زمینه براساس آیین‌نامه داخلی مجلس عمل شده و فردا نیز دیوان محاسبات گزارشی در این زمینه ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا